Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KARTY TAROTA

Jak czytać Wielkie i Małe Arkana Tarota?

As kielichów!

brak komentarzy

As kielichów, najszczęśliwsza karta wśród Arkanów Małych Tarota. Pozytywnie odpowiada na niemal każde pytanie. Ale dotyczy głównie…oczywiście uczuć. Wskazuje na miłość we wszelkich jej przejawach, jak miłość bliźniego, miłość do Boga, miłość romantyczna, miłość do siebie samego. Ta karta to uczucie błogości, spełnienia, uczucie płynięcia z nurtem. Na planie zawodowym karta ta mówi o znalezieniu swojego powołania, spełnienia marzeń o harmonijnej karierze zawodowej. Przy czym raczej to dotyczy momentu, gdy coś dopiero zaczyna się wykluwać (as to pierwsza karta wśród kielichów), ale również zdanych egzaminów, zrealizowaniu planów i dawnych zamierzeń. Mogą ogarnąć cię błogie uczucia spełnienia i poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza… szansę, którą należy rozpoznać i rozwijać, ponieważ jest naszą właściwą ścieżką, na której nastąpi nasze spełnienie.  Gdy podczas czytania kart ukaże się właśnie ta, jest to wskazówka, że teraz jesteś w stanie dać się ponieść prądowi, ufając, że życie wspomoże cię w rozluźnieniu i zabierze cię dokładnie tam, dokąd chce. Przyzwól na to, by uczucie zaufania
i rozluźnienia wzrastało coraz bardziej; wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno. Sens tej karty oddaje opowiadanie sufickie: “Ułożyłem kiedyś muzykę do poezji perskiego mistyka. Słowa jego wierszy były tak piękne i głębokie, że śpiewanie ich sprawiało mi  wielką radość. Równocześnie czułem dziwny niedosyt, miałem wrażenie, że nie do końca pojmuję ich sens, że kryją jakąś tajemnicę, której nie potrafię odkryć. Piętnaście lat później zrozumiałem to, czego wtedy nie umiałem pojąć. To było jak objawienie!. Nie było końca mojej radości.

Wszystko ma swój czas, a moment jego nadejścia jest prawdziwym odkryciem. I chociaż czasami pragniemy coś uzyskać, czy poznać, musimy cierpliwie czekać na właściwy moment.”

Tags: , , ,

Zostaw odpowiedźOstatnie wpisy:

 • Karty TarotaKarty Tarota

            Karty Tarota towarzyszyć Ci mogą każdego dnia. Stanowią cenną pomoc,… »
 • 7 denarów7 denarów

  Dzisiaj 7 denarów przekazuje, że żadnych większych emocji nie doświadczę. Natomiast mam się nastawić na cierpliwą,… »
 • DiabełDiabeł

  Bardzo ciekawa karta w talii Tarota. Budzi lęk. Często porusza najgłębiej uśpione w nas obawy. Niektórzy reagują na nią… »
 • Królowa buławKrólowa buław

  - karta sukcesu o powodzenia. Wskazuje na osobę mądrą, dynamiczną, przedsiębiorczą, afirmująca życie. Taką, która… »
 • 3 buław3 buław

  Ostatnio ciągle szukałam odpowiedzi, czy podjąć się pewnej pracy. Musiałabym poświęcić jej bardzo dużo czasu,… »
 • Słońce!Słońce!

  Dzień pod znakiem karty Słońce to dzień Niewinności, kiedy stapiamy się z życiem, czujemy jego puls, jesteśmy… »
 • As kielichów!As kielichów!

  As kielichów, najszczęśliwsza karta wśród Arkanów Małych Tarota. Pozytywnie odpowiada na niemal każde pytanie. Ale… »
 • MagMag

  Dobry jest dzień, w którym doświadczy się mocy prawdziwego maga... O tej karcie mówi się, że to dzień uświadamiania… »
 • Głupiec- znowu…Głupiec- znowu…

  Po raz kolejny wyjmuję Głupca jako kartę dnia. Co ta karta chce mi powiedzieć, a czego nie rozumiałam? Myślę, że chodzi… »
 • Anioł WiaryAnioł Wiary

  O Aniele Wiary zostało napisane: "Pomyśl o wszystkich cudach, jakich dotychczas doświadczyłeś w swoim zyciu. Ta karta… »
 • GłupiecGłupiec

  Karta Wielkich Arkanów, której nadaje się numer 0 lub 22. I zależnie od tego, jaką numerację przyjmiemy, w pierwszym… »

Archiwum:

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD